O nás

Za eshopem www.iwantproof.cz stojí společnost MIZACO s.r.o., která je zároveň výhradním distributorem brýlí Proof pro Českou a Slovenskou republiku.

MIZACO s.r.o.

Bryksova 763/46
198 00 Praha 9
IČO: 05773610, DIČ: CZ05773610
Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, spisová značka C 270428

proof@mizaco.cz

o značce proof


Heritage
Značku Proof založili tři bratři v roce 2010, ale její kořeny sahají hluboko do minulosti - až do roku 1954, kdy Bud Dame, děda bratrů, založil pilařskou společnost. V tomto rodinném podniku strávili Brooks, Tanner a Taylor svá mladistvá léta, která je naučila lásce k podnikání, přírodě a ke dřevu. Bud Dame zanechal dědictví poctivé práce a zručnosti, které se otisklo do značky Proof o šedesát let později.

 

Eco-Friendly
Značka Proof je a od počátku byla první vlaštovkou ve výrobě brýlí z udržitelných materiálů. Každý záhyb brýlí je ručně vyráběn a využívá materiály pocházející ze Země, jako je dřevo, které se získává z certifikovaných udržitelných lesů, acetátu na bázi bavlny, znovu využitých skateboardových desek a recyklovaného hliníku. Proof myslí na přírodu, když používá materiály, které jsou obnovitelné a recyklovatelné.

 

Give Back
Díky programu DO GOOD, který je nedílnou součástí  konceptu,  má značka Proof dlouhodobý dopad na lidi a místa, kde působí. Logo se symbolem ptáka odráží přesvědčení, že “každý má křídla, aby létal, někteří jen potřebují trochu pomoci.” Podnikání značky je vždy společensky odpovědné - věnují přes 12% ze zisku na dobročinné projekty, jako je například udržitelnost půdy nebo poskytnutí oční péče v chudých zemích.